Papildaixxl.lt - Maisto papildų parduotuvė ŠIAULIUOSE !

Visų maloniai laukiame: PC "IKI" adresu: Gardino g. 2

Darbo laikas
:
I-V 10.00 iki 20.00
VI  10.00 iki 17.00
VII 10.00 iki 15.00

Nuo šių metų esame aukščiausios kokybės maisto papildų linijos "Pro Nutrition" ir "Blade Sport" bei išskirtinio dizaino aprangos bei aksesuarų "Better Bodies" ir "Gasp" kompanijų atstovai Lietuvoje. Todėl džiaugiamės galėdami jums pasiūlyti aukštos kokybės papildų liniją ir išskirtinio dizaino sportinę aprangą bei aksesuarus Lietuvoje. „Better Bodies" ir "Gasp" kompanijos gamina aprangą vyrams ir moterims, bei nuolat atnaijina asortimentą pagal atletų poreikius. Kompanijos bendradarbiauja su garsiausias atletais ir yra vieni geriausiai vertinamų visame pasaulyje.
"Better Bodies" ir "Gasp" - renkasi geriausi !Papildaixxl - jums siūlo žinomiausių gamintojų, aukščiausios kokybės papildus. Pas mus rasite: Biotech Usa, Pro Nutrition ,Bsn, Blade Sport, Contolled labs, Gaspari Nutrition, Optimum Nutrition, Scitec Nutrition, Universal ir kitų firmų produktus Lietuvoje mažomis kainomis. Mes jums suteiksime pilną informaciją kaip ir kokius maisto papildus naudoti, kad pasiektumėte geriausią rezultatą. Taip pat mūsų internetinėje parduotuvėje detaliai aprašomi visi maisto papildai bei kiti produktai, pateikiamos jų sudedamosios medžiagos, tikimės, kad tai padės jums geriau apsispręsti kurie maisto papildai ar kiti produktai jums yra tinkamiausi. 
Mūsų parduotuvėje pastoviai yra vykdomos akcijos, kada maisto papildai ir kiti produktai kainuoja itin nedaug. Apie vykdomas akcijas galite žiūrėti paspaudę nuorodą “Akcijos”.

Pagrindinis mūsų tikslas - pateikti Jums aukščiausios kokybės produktus, padėti sportuojant ir siekiant aukštesnių rezultatų, bei padėti visiems, kurie propaguoja aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą.

Mūsų rekvizitai:

UAB "ANDEKA"
Įmonės kodas: 303221359
PVM Kodas: LT100008302517
Gardino g. 2   PC IKI, Šiauliai
Tel.: +370 628 88555
Bankas: Swedbank
Atsiskaitomoji sąskaita: LT067300010138032112
e-mail: infopapildaixxl.lt